8 Haziran 2020

Sohbet Sitesi Nasıl Çökertilir?

Çevrimiçi sohbet deneyiminizle ilgili bir sorun yaşıyorsanız, sohbet sitesinin nasıl çökeceğine dair hiçbir fikriniz yoktur. Ücretsiz sohbet sitesi diye bir şey yoktur ve internette ne yaptığınız konusunda dikkatli değilseniz, gizliliğinizi ve veri güvenliğinizi kaybetmeniz çok kolay olacaktır. Bu nedenle sohbet sitesini nasıl çökerteceğinizi öğrenmelisiniz. Sahip olduğunuz çeşitli seçenekleri anlamak için bu makaleyi de okumalısınız. Hesabı silerek ve siteyi tekrar kullanmasını engelleyerek sohbet sitesini kilitleyebilirsiniz. Bu herhangi bir nedenle işe yaramazsa, satın aldığınız anti-spam yazılımını veya anti-virüs koruma yazılımını kullanma zamanı gelmiştir. Bu şekilde, özel verilerinizin korunmasını ve bilgilerin diğer taraflara sızdırılmasını önlemek için mümkün olan her şeyi yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Sahip olduğunuz diğer bir seçenek, sahte olabilecek gelen iletileri tanımanıza yardımcı olacak spam önleme yazılımını denemektir ve sohbet sitesine bağlandığınızda bu iletiler otomatik olarak engellenir. Bu, kişinin size mesaj göndermesini engeller ve bu nedenle de onları görüntülemeniz engellenir. Sohbet odasına erişirken de dikkatli olmalısınız ve bu, sohbet odasındaki herhangi bir kişiye kendinizle ilgili herhangi bir özel bilgi vermemeye çok dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir.

Sohbet Sitesini Çökertme

sohbet sitesi nasıl çökertilir ddos saldırı

sohbet sitesi nasıl çökertilir ddos saldırı

Yukarıdaki yöntemlerin tümünü denedikten sonra, sohbet sitesinin kendisine verdiğiniz bilgilerle ilgili herhangi bir kayıt bulunmadığını görme zamanı gelmiştir. Bunu test etmenin en iyi yolu, çevrimiçi olmak ve farklı sohbet odalarına giriş yapmaya başlamaktır. Sohbet odalarının çoğu size bazı üyelere anonim mesaj gönderme seçeneği sunacak ve sohbet sitesini nasıl kilitleyeceğinizi merak ediyorsanız, cevap budur. Konuştuğunuz kişinin kimliğini ve sohbet sitesinin nasıl çökeceğini öğrenmek mümkündür, ancak bu ciddi bir araştırma gerektirir. Kimsenin iletmekte olduğunuz verileri toplayamayacağından emin olmanın tek yolu budur.

Çevrimiçi Sohbet

Bana göre gerçek insanlarla ilgili her türlü çevrimiçi sohbet iyi bir fikir. Şimdiye kadar, sohbet odaları internetten alabileceğiniz en fazla eğlence değerini sağlıyor, bu yüzden yurtdışında yaşayan arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle iletişimde kalabileceğiniz kendi web sitemi tasarladım. Web sitemdeki tüm içerikler kesinlikle gizli tutulur ve sızan hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmaz. Ancak bu gerçekleşirse, her zaman satın aldığınız istenmeyen posta önleme yazılımını kullanma seçeneği vardır. Bu şekilde kendinizi, iletişim kurduğunuz kişiden ve sitenin kendisinden koruyabilirsiniz.

Web Sitelerinin Sohbetteki Yeri

Bu tek seçenek gibi görünse de, sohbet sitesinin nasıl çökeceğini bilmenin bir yolu var. Aslında, web sitesi ile ilgili bir sorunun ne kadar bağlı olarak, kullanabileceğiniz diğer birkaç seçenek vardır. Sohbet sitesinin nasıl çökeceğini belirlemenin bir yolu, sohbet sitesinin “yardım” sekmesini ziyaret etmek ve size herhangi bir destek sistemi sunup sunmadıklarını veya sorunu çözüp çözemeyeceklerini görmek. Sohbet odası yöneticisi sizinle iletişim kurmaya çalışıyorsa, yanıt vermediğinizden, kişinin sizin sorun olduğunuzu düşünmesine neden olabileceğini unutmayın. Her şey başarısız olursa, spam filtreleme yazılımını kullanmak için üçüncü bir seçenek vardır. Bu yazılımı, biriyle konuşurken size hileli bir şey göndermeye çalışan herhangi birini tanımlamak ve bunları engellemek için kullanabilirsiniz. Bu seçeneklerin hiçbiri işe yaramıyorsa, sohbet sitesinde konuştuğunuz kişinin meşru olup olmadığını düşünmenin zamanı gelmiştir. Emin değilseniz, geri ödeme istemekten çekinmeyin ve yukarıda listelenen yöntemlerden herhangi birini kullanmak yerine, neden başka bir sohbet sitesine gitmiyor ve eğleniyorsunuz? Sohbet sitesinin nasıl çökeceğinden emin değilseniz, çevrimiçi sohbet odaları hakkında bilgi edinmek için kullanabileceğiniz birçok farklı yol vardır. Sadece gözlerini açık tutmalısın ve biraz inançla.

Share

Bunları da inceleyebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.