8 Ocak 2021

mIRCTurk 2021 yol haritamız ve gelişmelerimiz

Merhabalar uzun bir süredir mIRCTurk.Org ve ekibi sadece sohbet sektörü ve kendilerine yönelik çalışmalar yaparak IRC tarafında geliştirme ve teknolojinin nimetlerinden yararlanma kararı almıştır. Kısacası gelişen teknolojiye yeni soluk getirmiştir. Gerek IRC’nin kötü gidişatını düzeltmek gerekse mIRCTurk gibi bir efsanenin toparlanmasını sağlamak ve akabinde IRC bünyelerine destek verme amaçlı stratejisine geri dönüş yapmıştır.

mIRCTurk.Org başta olmak üzere, çeşitli yan domainlerimizle beraber, google sıralamasında gün geçtikçe gelişim gösteriyoruz. Web çalışmalarımıza yönelik işler yapıyor, kullanıcılarımıza web’i sevdirme ve o eski tadı yakalamaları adına güzel haberler paylaşıyoruz. Zaman zaman komut bilgilendirmesi, zaman zaman addonlar paylaşıyor ve yeni yol haritamızı şekillendiriyoruz.

 

En son çıkandığımız sürümden sonra, kullanıcıların bildirdiği hatalar üzerine yeni mirc versionu çıkarmış bulunuyoruz. Bu düzeltmeler dahil olmak üzere, bir dizi yenilik, değişiklik ve düzeltmeler içerir şekilde ve her geçen gün kullanıcı odaklı olarak en kaliteli mirc programızını sizlerle buluşturmayı amaçlıyoruz.

mIRC, uzun yılların vazgeçilmez sohbet, chat programıdır. Bizde sizlere en iyi ve en güzel mirc indirme imkanını sunuyoruz.

 

mIRCTurk’de sizler için yapılan yenilikler bitmek bilmiyor, geliştirmelere hız kesmeden devam ediyor. Yaklaşık yirmi yıllık bir birikimin deneyimi olan sohbet tecrübesini sizler için her yer den anlık  sohbete bağlanmak için tasarlanmış  Mobil sohbet imkanıda sunuyoruz. Bir çok yazılımlar ve kapsamlı çalışmalar doğrultusun da ios, android v.b sistemlere göre ayarlanmış akıllı telefonlar’ın desteklediği sistemlerin bir çoğu tarafından giriş yapabileceğinize olanak sunuyor  mobil sohbetin tadını  mIRCTurk ile  yakalamanızdan memnuniyet duyuyoruz.!

Share

Bunları da inceleyebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.