4 Mart 2022

Kelebek mIRC Sohbet Odaları

Kelebek mIRC programı ile sohbet odaları keyfine hazır olun. Eski ve yeni uygulamalarla sizlere IRC sohbet ortamını 2022 yılına taşıyor, yüzlerce insanın oluşturduğu odalarda konuşarak, chat yapma şansına nazır olacaksınız.

Türkiye sunucuları olarak kelebek mirc ve kelebek sohbet anlayışını günümüzde yaşatıyor, binlerce sohbet ortamı arasında sizlerle eğlenceli ve güzel ortamları paylaşıyoruz. IRC platformları arasında fazlasıyla kelebek sunucuları bulmanız ve chat sağlayan sunucularla karşılaşmanız mümkün. IRC ortamını uygulama indirmeden web appleti üzerinden veya mIRC uygulaması üzerinden kullanmanızı sağlıyoruz. Mirctürk ailesi olarak sizlerle birlikte aynı ortamda bulunmaya hazırız.

İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Adana gibi kalabalık şehirlerimizden daha çok katılımın bulunduğu Kelebek mIRC programımızda sizlerde yerinizi almak isterseniz sitemizde indirme linkini kolaylıkla bulmanız için çeşitli butonlar eklemiş bulunuyoruz. Program indirmeden kullanmak içinse web appleti veya site ismimizi, kendi mirc script programınızda kullanarak girişinizi yapabiliyorsunuz.

Kelebek mIRC Sohbet Kuralları

  • Küfür, argo ve benzeri hakaret içeren kelimeler kullanmak yasaktır.
  • Site linki, reklam ve benzeri materyallerin paylaşımı yasaklanmıştır.
  • Saldırı, kelime tekrarı ve kullanıcıları rahatsız edecek yazım şekilleri yasaktır.
  • Radyo kanalımızda, radyo sunucularını rahatsız etmek, istek şarkıya zorlamak ve benzeri uygun olmayan davranışlar yasaklanmıştır.
  • Sunucu kuralları genel olarak diğer IRC sunucularıyla hemen hemen aynıdır, uymanız rica olunur.
Share

Bunları da inceleyebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.