19 Şubat 2022

IRC Sunucuları

Türkiye’nin en kullanışlı IRC Sunucuları sizlerle. Katılım yaparak kaliteli sohbet edebileceğiniz ve binlerce insanla tanışarak sohbetinizi genişletmenize yarayan arkadaşlık ortamına hoş geldiniz.

IRC.Muhabbet.ORG

IRC.Mircturk.Gen.TR

IRC.Mircturk.ORG

IRC ve Mirc kalitesini 2022 yılına taşıyan ve sunucularda en çok sohbet ortamını sizlere sağlamayı başaran sitelerimizle günün her saatinde açık olduğumuzu söylemek istiyorum. Şimdi katılın ve sohbet arkadaşınızla eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz IRC Sunucu ortamını bizlerle paylaşmaya başlayın. Chanserv, Nickserv, Memoserv botlarımız aktif olarak komut işlevi görmektedir ve kullanıcılarımızın kullanabileceği tüm komut dizini aktiftir.

irc

IRC Web Sohbet

Yukarıda gördüğünüz üzere IRC sunucumuza web üzerinden bağlanabiliyor, gerekli tüm komutları Mirc programı gibi web appleti üzerinden de herhangi programı indirmeden kullanabiliyorsunuz. Radyo ve benzeri özelliklerden de faydalanabildiğiniz IRC web sohbet girişimiz sizlere kaliteli ve güvenilir ortam sunuyor.

İkonlar, renkli yazı, özel mesaj, yetki komutları ve birçok özelliği beraberinde sizlere sunmaktadır. Radyo açısından oldukça kullanışlı olan Web sohbet girişimiz oldukça kullanışlı olduğu için çoğu kullanıcımız tarafından tercih edilmektedir.

Share

Bunları da inceleyebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.